Хто ми

У надзвичайно прекрасному світі надзвичайний кліматичний стан, а межа між звичайним і звичним як ніколи крихка. Ми відчули це і створили у Львові громадську організацію «Плато».

Назва «Плато» символізує платформу пізнання та походить від Платонівської алегорії печери, в якій декілька кроків назустріч світлу відкривають справжню реальність.

Ми зробили таких кроків більше, ніж декілька. Індивідуальний попередній досвід кожного члена та кожної членкині нашої команди формує спільну ціннісну ідентичність організації як спільноти, чітко орієнтованої на зміни. Спільноти, для якої немає неможливого, але яка усвідомлює, що мислити потрібно глобально, а діяти локально.

Відтак нашою візією є прагнення, щоб у Львові реалізовувалася комплексна кліматична політика, а мешканці та мешканки громади брали участь в адаптації міста до зміни клімату. А місія: зробити зміну клімату пріоритетом міських політик Львова та масштабувати кліматичну свідомість громади через адвокацію і просвітництво.

Наші цінності: відкритість, вдосконалення, націленість на результат, діалог, прозорість, системність, відповідальність, різноманіття.

Ми прийняли виклик часу та поставили кліматичне питання у центрі своєї уваги для того, щоб незалежно від раси, віри, статі чи переконань люди мали можливість та здатність пом’якшувати загрози і адаптовуватися до наслідків зміни клімату: політичних, економічних, соціальних, культурних, різних.

На практиці це означає максимально партисипативну присутність у міському просторі, орієнтовану і на постійне просвітництво, і на досягнення твердих результатів.

Масштабуємо кліматичну свідомість!