Хто ми

У надзвичайно прекрасному світі надзвичайний кліматичний стан, а межа між звичайним і звичним як ніколи крихка. Ми відчули це і створили громадську організацію «Плато».

Назва «Плато» символізує платформу пізнання та походить від Платонівської алегорії печери, в якій декілька кроків назустріч світлу відкривають справжню реальність.

Ми зробили таких кроків більше, ніж декілька. Індивідуальний попередній досвід кожного члена та кожної членкині нашої команди формує спільну ціннісну ідентичність організації як спільноти, чітко орієнтованої на зміни. Спільноти, для якої немає неможливого.

Відтак наша місія – глобальна – посилювати громадянське суспільство на шляху до сталого розвитку, а візія – вже за десяток років побачити істотні зміни в очах та діях співгромадян.

Наші цінності: відкритість до пізнання нового, критичне мислення та екологічний спосіб життя.

Цілей сталого розвитку 17. Спільний знаменник для кожної з них – кліматичний. Це про переконання і звички, прецеденти і тенденції, причини і наслідки. Це про справедливість, яка заслуговує мати нове – кліматичне – забарвлення.

Ми прийняли виклик часу та поставили кліматичне питання у центрі своєї уваги для того, щоб незалежно від раси, віри, статі чи переконань люди мали можливість та здатність пом’якшувати загрози і адаптовуватися до наслідків зміни клімату: політичних, економічних, соціальних, культурних, різних.

На практиці це означає максимально партисипативну присутність у міському просторі, орієнтовану і на постійне просвітництво, і на досягнення твердих результатів.

Від монологу до діалогу через масштабування кліматичної свідомості!