Новини

ГО «Плато» оголошує тендер на проведення стратегічної сесії

10.12.2020

Громадська організація «Плато» у межах програми «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства» оголошує тендер на проведення стратегічної сесії із онлайн-консультаціями.

Послуги мають включати проведення дводенної оффлайн стратегічної сесії у місті Львів для 5 представників організації і мінімум 16 годин онлайн-консультацій. Термін надання послуг: січень-лютий 2021 року. У результаті проведеної стратсесії та консультацій має бути розроблено Стратегічний план організації на 2021-2023 роки та Операційний план організації на 2021 рік.

Для участі у тендері претенденти мають надати:
– резюме, що стосується сфери стратегічного планування для громадського сектору;
– посилання на верифікований аккаунт на сайті cd-platform.org;
– пропозицію щодо формату проведення стратегічної сесії та попередній план роботи;
– скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
– скан-копію Витягу із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців із зазначенням видів діяльності (для ФО-П);
– відгуки/рекомендації про проведенні тренінгові сесії або наявні відзнаки тренерської діяльності чи інші документи, що підтверджують фаховий рівень (за наявності).

Критерії відбору надавача послуг:
– мінімум 2 роки досвіду надання подібних послуг;
– запропонований формат та програма найкраще відповідає потребам організації;
– надані позитивні відгуки/рекомендації.

Гонорар за надану послугу має становити не більше 20640 гривень (витрати на проїзд, харчування та додаткові витрати входять у гонорар; підрядник виставляє рахунок без ПДВ).

Пропозиції подавати до 20 грудня 2020 року включно на електронну адресу info@plato.lviv.ua із зазначенням у темі листа «Тендерна пропозиція».