Новини

ГО “Плато” шукає виконавця (ицю) послуг фотографування, розробки відеороликів та організації онлайн-трансляції заходу

02.05.2023

ГО “Плато” оголошує конкурс на вибір підрядника (ці) для забезпечення послуг фотографування, розробки інформаційних відеороликів та проведення онлайн-трансляції заходу у межах проєкту “Зелена партисипація”. Кінцевий термін подання цінових пропозицій – 10 травня.

У межах співпраці передбачається: 

 1. Створення 3 кепшн-відеороликів про потенціал інструментів зеленої партисипації для досягнення змін у громадах на прикладі простору міського садівництва та городництва “Розсадник”. Зйомки повинні відбуватися у просторі “Розсадник” (Львів, вул. Мушака, 58, вхід поруч із озером), у кадр мають потрапити вирізки з окремих тематичних подій, що відбуватимуться у просторі цього сезону та динаміка перетворень громадського простору загалом. Також у відео мають бути висвітлені короткі коментарі учасників, партнерів, організаторів проєкту. Орієнтовна тривалість кожного відео – до 3 хвилин. Цільовою аудиторію відеороликів є широка громадськість, переважно користувачі соціальних мереж Facebook та Instagram у віці від 20 до 45 років.

Виконавець (иця) має забезпечити: 

 • розробку концепції̈ роликів, включно із основними повідомленнями та сценарієм зйомки; 
 • проведення відеозйомки роликів за попередньо погодженим із “Плато” сценарієм;
 • монтаж та передачу готових продуктів у 4K форматі замовнику (ці) у терміни визначені Договором про співпрацю.
 1. Організація онлайн-трансляції обговорення “Як зацікавити мешканців (ок) до зеленої партисипації”, що відбудеться наживо у просторі “Розсадник” у соціальній мережі Facebook. Тривалість трансляції – до 1,5 год.;
 1. Проведення фотозйомки 15 подій (мінімум по 1,5 години присутності на кожній з подій), організація яких у просторі “Розсадник” запланована у межах проєкту. За результатами роботи виконавець (иця) має передати замовнику (ці) не менше 500 оброблених світлин у форматі “.jpeg” (загальні кадри, кадри спілкування між людьми, майстрування, емоції людей тощо).

Тривалість співпраці: 15 травня – 31 жовтня 2023 року, графік зйомок та поетапного виконання послуг буде узгоджено додатково. Оплата наданих послуг здійснюватиметься згідно з актом виконаних робіт.

Для участі у конкурсі просимо усіх зацікавлених надати:

 • цінову пропозицію із зазначенням вартості надання послуг у валюті USD (фактична оплата послуг здійснюватиметься у валюті UAH, згідно обмінного курсу станом на момент зарахування коштів на рахунок ГО “Плато” від грантодавця);
 • портфоліо у довільній формі, що висвітлює досвід у сфері надання подібних послуг;
 • скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
 • скан-копію Витягу з реєстру платників єдиного податку або Свідоцтва платника єдиного податку (для ФО-П).

Критерії відбору надавача послуг:

 • наявність не менше 2-річного досвіду надання подібних послуг;
 • надання запитуваного пакету документів;
 • ціна надання послуг у співвідношенні до ринкової вартості матеріалів і послуг.

Пропозиції приймаються до 10 травня включно на електронну адресу info@plato.lviv.ua із зазначенням у темі листа «Пропозиція. Фото та відеозйомка».