Новини

Кліматичні цілі Львова: активісти закликають місцевих політиків звернути увагу на зміну клімату

04.09.2020

Напередодні чергових місцевих виборів громадська організація “Плато” закликає політичні партії та кандидатів звернути увагу на глобальну кліматичну зміну, яка вже сьогодні впливає на Львів. Задля цього активісти розробили посібник “Кліматичні цілі Львова: гайд для обраних до міської ради”, який окреслює основні кроки на шляху формування комплексної кліматичної політики міста.

“Зазвичай про кліматичну зміну думають як про щось глобальне та другорядне. Але насправді вже зараз мешканці Львова відчувають на собі її наслідки у вигляді аномальних періодів спеки, інтенсивних опадів, раптових буревіїв. Все це несе за собою значні збитки, відтак протидія зміні клімату є актуальним безпековим питанням. Наша організація розробила цей гайд, щоби місто могло впроваджувати якісний менеджмент і було готовим до подальших проявів зміни клімату. Особливо актуальним він є для майбутніх обранців міської ради, адже саме вони визначатимуть подальший вектор розвитку Львова”, – зазначає голова громадської організації “Плато” Микола Рябика.

“Кліматичні цілі Львова: гайд для обраних до міської ради” – одночасно довідник та інструментарій. Він дозволить читачам підсилити свої знання у теорії кліматичної зміни, дізнатися про реальні загрози для міста, базові методологічні підходи до протидії зміні клімату та принципи планування міського менеджменту у цій сфері.

Ознайомитися із гайдом можна за посиланням.

Документ розроблено у рамках проекту “Курс на акліматизацію Львова”.

ГО “Плато” готова провести зустрічі із кандидатами на чергові місцеві вибори та їхніми командами задля презентації напрацювання. Для цього охочі можуть звертатися на електронну адресу info@plato.lviv.ua та телефонувати за номером 050 276 23 88.