Новини

Львів’ян запрошують на DIY-воркшоп зі створення сенсорної доріжки

07.09.2022

Захід відбудеться у суботу, 10 вересня, у просторі міського садівництва та городництва “Розсадник”, що у парку Залізна Вода.

Сенсорна доріжка являтиме собою стежку з природних матеріалів — її контури формуватимуть із залишків деревини, що наявна у просторі, а окремі елементи наповнять піском, соломою, галькою, жолудями, шишками та каштанами.

“Такою доріжкою можна буде прогулюватися босоніж та пізнавати навколишній світ через тактильні відчуття. Загалом доведено, що така вправа позитивно впливає на розвиток стопи, її правильне формування, сприяє зміцненню імунітету, а також стимулює нервові закінчення, що відповідають за настрій людини” – розповідає співкоординаторка простору Анжеліка Зозуля.

Принцип DIY (від англ. – “Зроби це сам”) передбачає максимальне залучення учасників до створення об’єкта. Спільно з координаторами волонтери спочатку підготують ділянку та матеріали, а потім викладатимуть стежку за принципом мозаїки.

Час проведення заходу: з 10:00 до 18:00.

Реєстрація за посиланням. Більше інформації про організаційні деталі надійде у листі на адресу, вказану під час заповнення форми.

Акція відбудеться за підтримки волонтерського руху Будуємо Україну Разом.

Довідка:

Простір міського садівництва та городництва “Розсадник” розбудовується громадськими об’єднаннями «Плато», «Екотерра», «Пермакультура в Україні» за підтримки Управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради, ЛКП “Зелений Львів” та небадужих мешканців з квітня 2021 року. Стежити за анонсами заходів можна на каналі простору у Telegram, а за новинами щодо його розвитку у Facebook.