Новини

Львів’ян запрошують на весняні толоки у парку Залізна Вода

25.03.2022

Заходи відбудуться у суботу (26 березня) та у вівторок (29 березня). У такий спосіб охочих закликають відволіктися від буденності та долучитися до нового етапу облаштування у парку міського саду-городу. 

“Позаду місяць війни. Окрім боротьби із ворогом з’явилася потреба боротися ще й з вигоранням. Перебування у гармонії з природою та долучення до садівництва покращує психоемоційний стан, сприяє розбудові соціальних зв’язків наших відвідувачів, а також зачіпає тему продовольчого суверенітету. Саме тому у цьому сезоні ми переорієнтуємо наш сад-город на потреби тих, хто приїхав до Львова у пошуку прихистку від війни” — прокоментувала подію Анжеліка Зозуля, співорганізаторка та членкиня ГО “Плато”. 

Обидві толоки триватимуть по декілька годин – з 11:00 до 15:00.  Учасники заходу допомагатимуть прибирати у межах простору минулорічне гілля та листя, формуватимуть грядки під вирощування культур. 

Для участі необхідно заповнити коротку форму за посиланням: https://bit.ly/vesniana_toloka.

З усіма зареєстрованими організатори сконтактують додатково, щоб повідомити необхідні деталі. Із запитаннями чи уточненнями можна звертатися за номером 050 276 23 88, або писати на електронну адресу info@plato.lviv.ua.