Новини

Львів’яни розповіли, чому користуються електричним транспортом

07.12.2020

Трамваї, моноколеса, е-самокати, електричні велосипеди та електрокари – повсякденні засоби переміщення львів’ян – головних героїв опублікованої у мережі відеоісторії. Вони діляться перевагами використання такого транспорту та закликають усіх обирати сталість у мобільності.

Електромобільність Львова в історіях

«Я користуюся електрокаром, тому що це екологічно та зручно. Коли я спробував електрокар, то зрозумів всі переваги над авто з двигунами внутрішнього згорання: комфорт, зручність, безпека і впевненість у тому, що завжди можна зарядитися», — розповідає власник електрокара Богдан Рогаля.

У Львові вже розміщено більше півсотні зарядних станцій для електроавто, а також постійно розвивається система громадського електричного транспорту.

Водійка трамваю та блогерка Лідія Филипчук зі свого боку додає: “Я обрала професію водія трамваю, тому що це надзвичайно романтична професія. На світанку будити місто стуком коліс, дзвінком трамвайним. Це відповідально, тому що за твоєю спиною тисячі-тисячі львів’ян і гостей міста, туристи, які довіряють водію, щоб водій перевіз їх до своєї зупинки”.

Відеоісторію розробила громадська організація «Плато» за допомогою львівської креативної студії WHAT IF та за підтримки Львівської міської ради. У рамках проекту активісти створили також короткі відео про аспекти сталості, про вплив на здоров’я людини та про загальні переваги використання е-засобів переміщення.

ГО “Плато” щиро вдячна львів’янам, які долучилися до процесу зйомок.