Новини

Розшукуємо експерта_ку з просторового планування

02.05.2023

ГО “Плато” шукає експерта з просторового планування до проєкту “Зелена партисипація”. Кінцевий термін зголошення – 11 травня.

Мета проєкту – сприяти активізації у Львівській громаді партисипативного діалогу та розвитку зеленої учасницької демократії, шляхом проведення консультаційно-просвітницької кампанії у просторі міського садівництва і городництва “Розсадник” (м. Львів, вул. Мушака, 58).

Тривалість співпраці: 15 травня – 31 жовтня, орієнтовна кількість годин – 100.

Метою залучення експерта з просторового планування є організація процесу розробки інтегрованої концепції розвитку простору із використанням методів учасницької демократії, що у подальшому буде використовуватися у комунікаційній та фандрейзинговій діяльності на користь розвитку простору.

До основних завдань експерта належить:

  • проведення воркшопу із напрацювання просторового плану “Розсадника”, публічної події “Школа зеленого лідерства”, публічної події “Врожай вражень”,
  • організація зустрічей з командою “Розсадника”,
  • дистанційне залучення (підготовка до заходів, опрацювання матеріалів, розробка комплексного плану території консультації тощо).

Для участі у конкурсі просимо усіх зацікавлених надати:

  • пропозицію із зазначенням вартості надання послуг у валюті USD  згідно наданого нижче шаблону (фактична оплата послуг здійснюватиметься у валюті UAH, згідно обмінного курсу станом на момент зарахування коштів на рахунок ГО “Плато” від грантодавця);
  • резюме та / або портфоліо у довільній формі, що висвітлює досвід у сфері надання подібних послуг;
  • скан-копію Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця або Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • скан-копію Витягу з реєстру платників єдиного податку.

Шаблон для формування цінової пропозиції:

ПослугаКількістьОдиницяВартість за одиницюЗагальна вартість
Експертна підтримка воркшопу із напрацювання просторового плану “Розсадника”12,0год.
Експертна підтримка заходу “Школа зеленого лідерства”3,0год.
Експертна підтримка публічної події “Врожай вражень”5,0год.
Консультування команди “Розсадника”3,0год.
Дистанційне залучення (підготовка до заходів, опрацювання матеріалів, розробка комплексного плану території, консультації тощо)77,0год.
Всього

Критерії відбору надавача послуг:

  • наявність досвіду надання подібних послуг;
  • надання запитуваного пакету документів;
  • найнижча ціна надання послуг у співвідношенні до ринкової вартості послуг.

Пропозиції приймаються до 11 травня 2023 року включно на електронну адресу info@plato.lviv.ua із зазначенням у темі листа «Пропозиція. Експерт з просторового планування».