Новини

Серед львів’ян шукають винахідників, що працюють над рішеннями за логікою біомімікрії

25.02.2020

Вперше в Україні оголошено відбір на конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії. До участі запрошуються інноватори зі Львова, які працюють над цією темою. Подати заявку можна до 15 березня.

Вперше в Україні оголошено відбір на міжнародний конкурс із пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії Biomimicry Global Challenge.

Біомімікрія — це використання/імітація моделей, систем та елементів природи з метою вирішення складних людських проблем, наприклад, розробки нових технологій, дизайнерських рішень, інноваційних продуктів тощо.

Конкурс складається з декількох етапів:
– подання документів на розгляд комісії триває до 15 березня;
– оголошення переможців українського раунду відбору відбудеться 23 березня;
– представлення прототипів і захист робіт у Києві відбудеться 1 квітня;
– подання заявки на участь у міжнародному конкурсі відбудеться до 1 травня.

Громадська організація «Плато», що є співорганізатором національного відбору закликає львівських інноваторів долучатися до конкурсу.

«Природа вже давно вигадала все. Нам вартує лише спостерігати за її незмірною кількістю процесів і застосовувати їх в технологіях заради збереження та раціонального розвитку Планети. Переконаний, що серед львівських науковців та дизайнерів є ті, хто працюють над цією темою, і закликаємо їх долучатися до національного відбору, навіть якщо подібну свою діяльність вони не називають біомімікрією», – зазначив Микола Рябика, голова громадської організації «Плато».

Три відібрані кандидати/команди отримають менторство і допомогу від Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН в Україні та її партнерів у підготовці і поданні проєктів для міжнародного відбору Biomimicry Global Challenge. Відібрані на міжнародному рівні кандидати зможуть потрапити на Biomimicry Institute’s Launchpad у США за підтримки організаторів.

Найуспішніші кандидати також матимуть можливість масштабувати свій винахід і знайти міжнародних партнерів через мережу 60 офісів Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/biomimicry_ua.
Деталі та навчальні матеріали: https://challenge.biomimicry.org.

З запитаннями щодо конкурсу можна звертатися до acclab.ua@undp.org.

Співорганізатором національного відбору виступає Лабораторія інноваційного розвитку ПРООН в Україні у партнерстві з Інститутом біомімікрії (США), ГО «Плато», ГО «ReThink», FabLab, PPV Knowledge Networks, Change Agency Responsible Future та Фондом захисту біорізноманіття України.