Новини

Сила саду. Презентуємо збірку занять з гарденотерапії

26.04.2023

Посібник допоможе надихнутися новим досвідом та пізнати терапевтичний вплив природи.

Класична терапія садівництвом, або гарденотерапія, визначається як залучення людини до садівництва або діяльності, пов’язаної з рослинами, для досягнення терапевтичних цілей. Автори посібника виходили із переконання,  що виконувати терапевтичну роль можуть існуючі зелені зони у межах міста.

Минулоріч представники громадської організції “Плато” провели перший сезон занять з гарденотерапії у просторі міського садівництва та городництва “Розсадник“. Заходи відвідало понад 1300 учасників з числа львів’ян та вимушено переміщених осіб з Ірпеня, Харкова, Маріуполя, Херсона, Запоріжжя та інших українських громад, що постраждали від російської агресії.

Набутий досвід взаємодії та поради, щодо того, у який спосіб можна розкрити позитивний вплив довкілля на психоемоційний людини стан у зимові місяці активісти використали для створення збірки “Сила саду”.

“Вже більше року ми живемо під тиском важких обставин, під постійним емоційним тиском в інформаційному полі. Всім нам зараз потрібно бути сильними. І насправді природа може дати нам набагато більше, ніж той ресурс, який ми вже навчилися брати. “Сила саду” – посібник про великий потенціал природних просторів, який можна використовувати для відновлення внутрішнього ресурсу, підвищення морального духу та покращення самопочуття” – коментує ідею співкоординаторка “Розсадника” Анжеліка Зозуля.

Збірка поширюєтья за благодійний внесок на підтримку 100-тої окремої бригади тероборони, де служить тато однієї з співавторок збірки. Замовити посібник можна, заповнивши форму: https://forms.gle/j8ncKdZr6jkrnwrN6.