Новини

Запрошуємо на толоку у “Розсаднику” до «Дня Землі»

20.04.2023

Подія відбудеться 22 квітня в просторі міського садівництва та городництва «Розсадник», який знаходиться у парку «Залізна вода».

Охочі допомогти зможуть долучитися до оновлення доріжок із натурального матеріалу, ремонту компостера та грядок, впорядкування колекції з пряносмакових культур. Також анонсовано можливість посіяти ранню городину – редис, шпинат, рукколу тощо.

Організатори зазначають, що в планах поєднати фізичні роботи з чаюванням за пізнавальними розмовами на тему раціонального поводження з природними ресурсами, адаптації міста до наслідків кліматичної зміни, дружнього до довкілля способу життя. Адже велика мрія команди «Розсадника» – зблизити людину і природу у міському просторі.

«Розсадник» – не просто сад-город. Це екопросвітницька платформа, місце для проведення заходів, занять з гарденотерапії та надихаючого відпочинку. Запрошуємо волонтерів і волонтерок до спільнотворення» – заохочує долучатися до толоки співкоординаторка простору Анжеліка Зозуля.

Довідка:

«Розсадник» – просвітницький публічний простір популяризації міського садівництва та городництва, який з 2021 року розбудовується у парку «Залізна вода» силами громадських організацій «Плато» та «Екотерра», небайдужих мешканців, міжнародних інституцій, свідомого бізнесу за підтримки управління екології та природних ресурсів Львівської міської ради та ЛКП “Зелений Львів”. Стежити за анонсами заходів можна на каналі простору у Telegram, а за новинами щодо його розвитку у Facebook.